fbpx

אודות החברה

ירון ינאי > אודות החברה

נעים מאוד, שמי ירון ינאי, והמטרה שלי היא לעזור לעסקים עם פוטנציאל, להרוויח יותר! מזה 15 שנה אני מייעץ ומנהל כספים עבור עסקים קטנים ובינוניים, במחזור של 2 עד 20 מ' ש"ח. לאורך השנים, אני מלווה מנכ"לים רבים שזקוקים ליד מכוונת ופתרונות לניהול הכספים בעסק שלהם. הצוות שלי ואני עושים סדר פיננסי בעסק, עוזרים לפתור את הבעיות בתזרים המזומנים ומול הבנקים, מביאים את העסק לרווחיות והצלחה ומאפשרים לך, המנכ"ל, לנהל את העסק בראש שקט!

נגן וידאו אודות ירון ינאי המנכ"ל

ירון ינאי | ניהול כספים ופתרונות מימון

איך אני עוזר לעסקים
להצליח ולהרוויח יותר?

אני עושה את זה באמצעות מה שאני יודע ואוהב לעשות הכי טוב, לנהל את פעילות הכספים בעסק. אני מלווה ומכוון בעלי עסקים אסטרטגית וכלכלית, עוזר להם לגייס אשראי, מייצג אותם מול הבנקים, מבקר ומנהל את תזרים המזומנים בצורה אפקטיבית ועוד.

בסיס העסק שלי הוא לעזור לעסקים להצליח ע"י:

הגדלת הרווחיות בעסק

שדרוג תזרים המזומנים

ייעול הפעילות הפיננסית השוטפת בעסק 

הורדת עלויות וריביות

מי הלקוחות שלי?

לאורך כל השנים אני מתמקד בעסקים קטנים ובינוניים, אני עובד עם עסקים טובים ועם אנשים טובים, עסקים עם מחזור של 2 מ' עד 20 מ' שקל, עסקים שנמצאים בשלבי צמיחה ופיתוח או עסקים שרוצים להגיע לשם.

ש.ח.ל. יזמויות השכרת ציוד לארועים

הניהול הפיננסי של העסק נותן לנו שליטה על הכספים בחברה

העבודה עם ירון זה אחד הצעדים המשמעותיים שעשיתי בפן העסקי והאישי

"הבנתי שאני מייצר הרבה כסף אבל אני לא רואה אותו! לאחר שנה של עבודה עם ירון הכל השתנה לטובה, גם  הבנק כבר מסתכל עלינו עם הפנים קדימה"

אשכנזי זילברברג בע"מ

חברה לעבודות בגובה

יש לו את הידע והמקצועיות והחן לעבודה מול הבנקים

"ירון לימד אותי איך לנהל את החברה. גדלנו בעזרתו והצוות שלו מעסק קטן לחברה בע"מ. ירון עבד מול הבנק וכתוצאה מכך היינו מרוכזים בעבודה ולא בבנקים וגדלנו לחברה גדולה"

א.ד. אמילי שיווק בע"מ

שיווק מוצרי יסוד למכולת ולסופרמרקטים

בעזרת ירון והצוות שלו הכפלנו את המחזור ועברנו את היעדים

"ירון נתן לי ליווי לא רק פיננסי, אלא גם מנטלי. החיבור הזה נתן לי בסופו של דבר את התחושה שיש על מי לסמוך. אני מרגיש שזכיתי."

נסיון מקצועי

את העולם המקצועי התחלתי לפני יותר מ 25 שנים במערכת הבנקאית בתפקידי סניפים ומנהלה, עבדתי גם כ 10 שנים בהייטק, ולפני יותר מ 10 שנים פתחתי את החברה שלי.

"הייתי צריך עזרה בצד הפיננסי של העסק. אני איש של שטח, וירון הוריד ממני את הצד של ניהול הכספים, יצר סדר ואיזן את התזרים. מאז שירון מלווה אותי היחס של הבנקים השתנה פלאים."

לתאום פגישת אבחון עסקי ללא עלות עם יועץ פיננסי - השאר פרטים כאן

הכר את הצוות המנצח שלנו שעובד בשבילך!

צוות המשרד העומד לרשותך כולל מנהלי כספים, רואי חשבון, יועצים עסקיים, עורכי דין, אנשי ביטוח ויועצי משכנתאות

ירון ינאי - מנכ"ל ניהול כספים ופתרונות מימון

ירון ינאי

מנכ"ל ובעלים
מנהל כספים CFO עם נסיון מקצועי של מעל 25 שנים במערכת הבנקאית בתפקידי סניפים ומנהלה, עבד כעשור בהייטק, והקים את החברה לפני 10 שנים.

"חשוב לי לראות את האדם הנמצא מאחורי המספרים של הדו"חות הכספיים, חשוב לי לתת לו את המעטפת הפיננסית שעוזרת לו להצליח, אני נהנה מזה"

גלי ינאי

מנהלת פיתוח עסקי
BA בכלכלה, מנהלת ובנקאית בכירה במשך 25 שנה, והרוח החיה מאחורי השיווק והפיתוח. מביאה איתה ניסיון בנקאי עשיר, הבנת שוק, יחסי אנוש, חיוך ואנרגיות בלתי נדלות

יעל ריבי

יעל ריבי

מנהלת Back Office

מנהלת ביד רמה את המשרד ותחום ה Back Office, החל מהוצאת חשבוניות וכלה בדאגה שכל החומרים יגיעו, שהנתונים ייאספו והפגישות ייקבעו.

אמינות

הצלחה

מקצועיות

אנושיות

לתאום פגישת אבחון עסקי ללא עלות עם יועץ פיננסי - השאר פרטים כאן

לקוחות מרוצים ממליצים

הניסיון הבנקאי והמקצועי שלי והעובדה שאני בעצמי עצמאי , עוזרים לי רבות במתן פתרונות פיננסים לבעלי עסקים וחברות, אני יודע עם איזה אתגרים הם מתמודדים, ואני יודע עם איזה פתרונות אפשר להציע, ובדיוק מהמקום הזה אני עוזר להם להתפתח, לבנות תכניות עסקיות פרקטיות הנכונות לעסק, עוזר להם לגייס את הכסף שהם צריכים ומסייע בעבודה השוטפת מול הבנקים. זכיתי, שיש לי צוות מסור ומקצועי, שמגיע מהעולם הבנקאי והפיננסי, מקצוען ואיש שירות מעולה. ביחד אנחנו נותנים את המעטפת הפיננסית הנדרשת עבור העסק ועוזרים לו להגדיל את שורת הרווח שלו. עבודה מקצועית, תודעת שירות גבוהה, ובעיקר ראיית האדם שמאחורי המספרים, הביאו לכך שרוב העסקים שאנחנו עובדים איתם מופנים מבנקאים ורואי חשבון רבים באזור הצפון והמרכז והם מצידם נהנים מתוצאות מעולות: 94 אחוזי אישור בקשות להלוואות וייעוץ כלכלי המביא לגידול משמעותי ברווחיות.

ניהול פיננסי

ירון ינאי | ניהול כספים ופתרונות מימון

לאורך השנים ראיתי הרבה מאוד עסקים עם פוטנציאל טוב שלדעתי עם ניהול כספים נכון וקבלת החלטות כלכליות נכונות היו יכולים להגיע להצלחות גדולות מאוד, אבל הרבה פעמים הם לא הצליחו, ואני יודע שיכולתי לעזור להם , אני רואה וכואב את זה"

אני וצוות הכלכלנים הבכיר שלי
מעניקים לכם חליפה פיננסית במסלול המתאים לכם:

ניהול כספים באאוטסורסינג ליווי וניהול שוטף לעסקים וחברות.

גיוס הלוואות - מקרנות ומבנקים לטובת השקעות, הון חוזר צמיחה ופיתוח

ייעוץ אסטרטגי - תכניות עסקיות, חוות דעת מקצועית לשאלות כלכליות והכוונה לפיתוח עסקי.

"ירון הכין לנו תכנית גדולה ומלאה.....בעזרת ירון והצוות שלו צמחנו ב-100%"

"כשבאת הכפלנו, וגדלנו, זה היה קפיצה רצינית ממש!.......ירון גייס לנו את ההלוואה מהקרן בערבות מדינה"

"המשימה שלנו היא לעזור לעסקים להגיע למימוש הפוטנציאל העסקי שלהם ולהגדיל רווחים באמצעות ניהול כספים חכם ומתן פרתונות פיננסיים איכותיים"

מבין לקוחותינו

היעד המרכזי שלנו הוא הגדלת שורת הרווח בעסקים ובחברות. השילוב המנצח של ידע מקצועי ועדכני, ניסיון מוכח, קשרים ענפים בתחום הפיננסי, יחס אישי והבנה מעמיקה בעולם העסקים – מניב תוצאות מרשימות בשטח.