fbpx

אודות החברה

ירון ינאי | ניהול כספים ופתרונות מימון

נגן וידאו

נעים מאוד, שמי ירון ינאי, והמטרה שלי היא לעזור לעסקים להצליח, לעזור להם להרוויח יותר.

אני עושה את זה באמצעות מה שאני יודע ואוהב לעשות הכי טוב, לנהל את ענייני הכספים בעסק. לכוון אסטרטגית וכלכלית, לגייס את האשראי, לעבוד מול הבנקים, לנהל תזרים מזומנים נכון ועוד.

את העולם המקצועי התחלתי לפני יותר מ 25 שנים במערכת הבנקאית בתפקידי סניפים ומנהלה, עבדתי גם כ 10 שנים בהייטק, ולפני יותר מ 10 שנים פתחתי את החברה שלי.

אני עובד עם עסקים טובים ועם אנשים טובים, עסקים עם מחזור של 2 מ' עד 20 מ' שקל, עסקים שנמצאים בשלבי צמיחה ופיתוח או עסקים שרוצים להגיע לשם.

לאורך כל השנים אני מתמקד בעסקים קטנים ובינוניים , חשוב לי לראות את האדם הנמצא מאחורי המספרים של הדוחות הכספיים, חשוב לי לתת לו את המעטפת הפיננסית שעוזרת לו להצליח, אני נהנה מזה.

לאורך השנים ראיתי הרבה מאוד עסקים עם פוטנציאל טוב שלדעתי עם ניהול כספים נכון וקבלת החלטות כלכליות נכונות היו יכולים להגיע להצלחות גדולות מאוד, אבל הרבה פעמים הם לא הצליחו, ואני יודע שיכולתי לעזור להם , אני רואה וכואב את זה.

וזה בסיס העסק שלי, לעזור לעסקים להצליח.

הניסיון הבנקאי והמקצועי שלי והעובדה שאני בעצמי עצמאי , עוזרים לי רבות במתן פתרונות פיננסים לבעלי עסקים וחברות, אני יודע עם איזה אתגרים הם מתמודדים, ואני יודע עם איזה פתרונות אפשר להציע, ובדיוק מהמקום הזה אני עוזר להם להתפתח, לבנות תכניות עסקיות פרקטיות הנכונות לעסק, עוזר להם לגייס את הכסף שהם צריכים ומסייע בעבודה השוטפת מול הבנקים.

זכיתי, שיש לי צוות מסור ומקצועי, כל אחד מהם מגיע מהעולם הבנקאי והפיננסי, כל אחד מהם הוא גם מקצוען וגם איש שירות מעולה. ביחד אנחנו נותנים את המעטפת הפיננסית הנדרשת עבור העסק ועוזרים לו להגדיל את שורת הרווח שלו.

עבודת מקצועית, תודעת שירות גבוהה, ובעיקר ראיית האדם שמאחורי המספרים, הביאו לכך שרוב העסקים שאנחנו עובדים איתם מופנים מבנקאים ורואי חשבון רבים באזור הצפון והמרכז והם מצידם נהנים מתוצאות מעולות: 94 אחוזי אישור בקשות להלוואות וייעוץ כלכלי המביא לגידול משמעותי ברווחיות.

אני וצוות הכלכלנים הבכיר שלי
מעניקים לכם חליפה פיננסית במסלול המתאים לכם:


1) ניהול כספים במיקור חוץ – ליווי וניהול שוטף לעסקים וחברות.

2) גיוס הלוואות מקרנות ומבנקים לטובת השקעות, הון חוזר צמיחה ופיתוח.

3) ייעוץ אסטרטגי – תכניות עסקיות, חוות דעת מקצועית לשאלות כלכליות והכוונה לפיתוח עסקי.

כל המסלולים מובילים לתוצאות בשטח:

  • הגדלת הרווחיות בעסק
  • ייעול הפעילות הפיננסית השוטפת בעסק
  • שדרוג תזרים המזומנים
  • הורדת עלויות וריביות

היעד המרכזי שלנו הוא הגדלת שורת הרווח בעסקים ובחברות. השילוב המנצח של ידע מקצועי ועדכני, ניסיון מוכח, קשרים ענפים בתחום הפיננסי, יחס אישי והבנה מעמיקה בעולם העסקים – מניב תוצאות מרשימות בשטח.

הצוות המוביל שלנו

BA תואר בכלכלה MA במשפטים.
ניסיון בבנקאות, בניית תכניות עסקיות אסטרטגיות וגיוס כספים. מלווה את לקוחות החברה משלב הבחינה ועד גיוס הלוואה בפועל.
אלעד אלתר
מנהל תחום גיוס הלוואות ותכניות עסקיות
BA בכלכלה.
ניסיון רב בניהול כספים בחברות וארגונים. מלווה את לקוחות החברה בפעילות השוטפת מול הבנקים, קבלת החלטות כלכליות ובתהליכי פיתוח עסקי.
ארז די-טור
מנהל תחום ניהול כספים במיקור חוץ
מנהלת ביד רמה את המשרד ותחום ה Back Office, החל מהוצאת חשבוניות וכלה בדאגה שכל החומרים יגיעו, שהנתונים ייאספו והפגישות ייקבעו.
יעל ריבי
מנהלת Back Office
BA בכלכלה, מנהלת ובנקאית בכירה במשך 25 שנה, והרוח החיה מאחורי השיווק והפיתוח. מביאה איתה ניסיון בנקאי עשיר, הבנת שוק, יחסי אנוש, חיוך ואנרגיות בלתי נדלות
גלי ינאי
מנהלת פיתוח עסקי

מבין לקוחותינו